PG UK Trip Bisley September 2024

Beste lange afstand schutter,

Als u interesse heeft in een van de trips, georganiseerd door de SVPGSN, naar Bisley in de UK.

Moet u rekening houden met het volgende:

Voor schutters die voor de eerste keer mee gaan moet er van tevoren veel geregeld worden, er moet onder andere een Shooter Certification Card en een Visitors Firearm Permit voor ieder nieuwe schutter worden aangevraagd.

Bovendien moeten schutters die voor de eerste keer deze lange afstand schieten hierin begeleid worden. Hiervoor plannen we een introductie ochtend om u goed te informeren en wordt u ter plekke op de baan begeleid door één van onze ervaren schutters.

Wij als vereniging hebben de bevoegdheid om u te certificeren.

Aan dit alles zijn wel kosten verbonden, deze kosten zijn 250 euro per persoon boven op de normale kosten van Permit, SCC, Baanhuur en verdere kosten die gemaakt worden om op Bisley te kunnen schieten.

Het aanvragen van de benodigde papieren kan 3 maanden duren.

Indien u met één van de UK-Trips mee wil gaan wordt u door de PG-UK organisatie verzocht dit bedrag per ommegaande over te maken op de bankrekening van de SVPGN-UK.

Eerst volgende Trip is 19 t/m 21 September 2024 met een groep van max. 15 schutters.

Aanmelden via onderstaand email adres.

Met vriendelijke groet,

PG-UK Team  (Email: Klik hier)

Scroll naar boven